Spolehlivý partner pro Vaše podnikání.
 

Pálení Laserem

Trumatic L3030

L3030

Stroj pracuje na principu létající optiky. Tak se dosáhne nezávisle na hmotnosti zpracovávané desky vysoké rychlosti zpracování. Rám stroje je uzavřený, laser a obslužná deska jsou integrovány v rámu stroje. Vložení tabule plechu a odběr dílů ze stroje se provádí prostřednictvím automatické výměny palet. Laserová řezací zařízení Trumatic vyhovují nejpřísnějším bezpečnostním požadavkům. Pro ochranu před rozptýleným zářením je pracovní oblast uzavřena ochrannou kabinou z makrolonových desek, které současně umožňují sledování procesu zpracování. K ochraně obsluhujícího personálu a ochraně životního prostředí se kouřové plyny a řezný prach účinně likvidují přes vícekomorový odsávací systém a kompaktní odprašovací zařízení.

Laserový paprsek je multifunkční nástroj, jehož silnou stránkou je zpracování nejrůznějších materiálů v oblasti tenkých i tlustých plechů. Geometrie dílu může být konstruována jednoduše nebo komplexně. Laserový paprsek zpracovává vše do stavu montážní připravenosti.

MATERIÁL

MAX. TLOUŠŤKA

Konstrukční ocel

12 mm

Nerez

4 mm

Hliník

3 mm

Pozn.: Pracovní rozsah 1500 x 3000 mm

 

TruLaser 3530

 L3530

2D-laserový řezací stroj TruLaser 3530 vychází z typu 3030. Stroje jsou navíc vybaveny dodatečnou osou Xp, která umožňuje pohyb řezací hlavy v ose X o 300mm bez nutnosti pojezdu celého příčníku, což umožňuje rychlejší opracování menších dílů.

MATERIÁL

MAX. TLOUŠŤKA

Konstrukční ocel

20 mm

Nerez

12 mm

Hliník

8 mm

Pozn.: Pracovní rozsah 1500 x 3000 mm

Provozní doba

Pondělí až pátek

od   06:00h

do   15:30h