KOMPLEXNÍ SLUŽBY KOVOVÝROBY

16 let zkušeností

ODBORNÉ PORADENSTVÍ A KONZULTACI

jsme tu pro Vás

HELAS KOVO - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA Z PLECHU

Jsme česká společnost vyrábějící komponenty do všech druhů průmyslu. Zajišťujeme kompletní výrobu jednotlivých dílů či svařenců dle požadavků zákazníka. Pro zpracování plechu používáme dělící a ohraňovací stroje značky TRUMPF. Součástí našich služeb je také zajištění obrábění a všech typů povrchových úprav včetně práškového lakování ve vlastní lakovně. Na trhu působíme již od roku 1999 a od roku 2007 jako HELAS kovo s.r.o..
Jsme spolehlivým partnerem a snažíme se být maximálně vstřícní k požadavkům svých klientů. Dokážeme se flexibilně přizpůsobit a nabídnout výrobní kapacity pro kusovou i sériovou výrobu. Rádi Vám také poskytneme odbornou konzultaci.

Naše firma používá systém řízení kvality dle norem ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 3834-2:2022.

NAŠE SLUŽBY

DOPRAVA

Pro přepravu našich výrobků používáme nákladní vůz Mercedes-Benz Atego s přívěsem a dodávkové vozidlo Mercedes-Benz Sprinter. Maximální hmotnost přepravovaného nákladu u nákladního vozidla je 7 tun, s přívěsem 14 tun a u dodávkového vozidla 1,5 tuny.

KARIÉRA

Jsme moderní česká dynamická firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti zpracovávání kovů a i Vy se můžete stát součástí našeho přátelského pracovního kolektivu.

 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.